KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 16363165
nr 1636 3165
Theo Braun
(1922-2006), Österrike
Färgetsningar, 2 st, Signerad, numrerad 1/1, daterad 1969. Bildmått: 39x39 cm, yttermått inklusive ram: 57x56 cm
Theo Braun, österrikisk bildkonstnär född 1922, död 2006.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 20:50:59
19/8 20:13:22
19/8 20:42:42